BENDAROOS 250+250

výrobce:
katalogové číslo:BR01
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:740 Kč

895 Kč

Skvělá zábava pro dlouhé zimní večery a letní odpoledne! Dokonalá zábava pro všechny holky, kluky, rodiče - od tří do sta roků.

Bendaroos jsou provázky obalené voskem, ze kterých můžete modelovat vše, co vás napadne. Díky voskovému povrchu můžete k sobě Bendaroos přitavit a nepotřebujete žádné lepidlo, tím pádem nevzniká žádný nepořádek ani skvrny na oblečení.

Bendaroos drží tvar a zároveň ho můžete použít znovu a znovu. Děti budou určitě nadšené, protože Bendaroos drží na zdi i na okně.  Varování pro rodiče: Vaši potomci Vám nejspíš v návalu tvůrčí euforie vyzdobí celý byt.

S Bendaroos můžete vytvářet jak 3D modely, tak plošné obrazce.  Voskované provázky jsou ohebné a zároveň dost pevné, aby se z nich dala vytvářet zvířátka, květiny nebo cokoliv Vás napadne. Nejdřív postupujte podle přiloženého návodu a později zkuste vymodelovat   něco podle vlastní fantazie.

Balení obsahuje 13 odstínů povoskovaných provázků v duhových i neónových barvách a knížečku s návody, jak z provázků vytvořit něco pěkného a zajímavého. Délka každého provázku je 15 cm.

Na našich stránkách najdete také spoustu užitečných nápadů, šablon a modelů, které můžete s Bendaroos udělat.

 

        

http://www.chytralola.cz/