ANGLIČTINA !HOOOPS

výrobce:
katalogové číslo:CK19
EAN:9788087726198
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:223 Kč

245 Kč

! HOOOPS je zábavná vzdělávací hra pro celou rodinu. ! HOOOPS Vám pomůže snadno zvládnout angličtinu. Karty i listy jsou natištěny na kvalitním křídovém lesklém papíře o hmotnosti 300 g/m2 a ochráněny proti otěru tisku tak, aby Vám co nejdéle vydržely.

Vytvářením a skládáním anglických slovíček se je nejlépe naučíte a procvičíte. Když jsem se učila angličtinu já, hledala jsem všelijaké možnosti, abych se neučila slovíčka pouze „ze slovníčku“, abych si je co nejlépe zapamatovala. Tehdy žádné zábavné pomůcky na trhu nebyly, a tak jsem si vytvářela různé kartičky se slovíčky a větami sama.

! HOOOPS má velkou výhodu v tom, že se díky němu už nebudete učit sami, že okolo Vás bude vždy někdo, kdo Vám může pomoci. Kromě „trápení“ Vašich mozkových závitů si tak užijete i skvělou zábavu.

Při vytváření slov si pomáhejte A5 oboustrannými listy se slovíčky. V nich najdete 1200 anglických slovíček abecedně seřazených a u každého z nich také jeho správnou výslovnost s českým i slovenským překladem.

! HOOOPS můžete hrát neomezeně dlouho, proto si na začátku hry stanovte, kdy skončíte - může to třeba být dosažením určitého počtu bodů, časovým limitem. Složte si krabičku ! HOOOPS a po skončení hry v ní uložte karty i kostky.

! HOOOPS mohou hrát 2 až 6 hráčů a je určena všem starším 6 let. ! HOOOPS je hra, která Vás nikdy neomrzí.

http://www.chytralola.cz/