Houba na nádobí ECO magic

výrobce:
katalogové číslo:HN03
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:245 Kč

297 Kč

Lola – houba na nádobí ECO magic je vynikající japonský výrobek, který v sobě slučuje moderní trendy péče o domácnost: být ekologicky šetrným a zároveň cenově dostupným pomocníkem. Díky této houbě umyjete Vaše nádobí dokonale bez použití saponátů a chemicky vyráběných čisticích prostředků.

Houba ECO magic je vyrobena z velmi jemných polyesterových (70 procent) a nylonového (30 procent) vlákna a je kryta obalem z polyuretanové pěny. Složení houby má nedostižnou schopnost zachycovat mastnotu, nečistotu a bakterie. Touto schopností se odlišuje od ostatních mycích pomůcek, v nichž se bakterie a jiné organismy naopak množí. Houba je schopna v kombinaci s vodou pojmout téměř všechny bakterie, které se na umývaném povrchu vyskytují. Po vyschnutí houby bakterie odumřou, čímž je dosaženo maximálního sterilizačního účinku bez použití syntetických detergentů. Mikrobiálními měřeními bylo prokázáno, že nejvíce bakterií se v kuchyni vyskytuje právě na houbě, kterou umýváme nádobí.

Houba ECO magic pojme 100 % veškerého oleje, mastnoty a špíny z povrchu. Díky těmto schopnostem už nemusíte utrácet peníze za čisticí prostředky, šetříte pokožku svých rukou (v ochranných rukavicích se ruce potí a zapařují) a chráníte i zeleň kolem nás tím, že nevypouštíte do odpadních vod nerozložitelné syntetické látky.

http://www.chytralola.cz/