Make-up houbička kapka, barva růžová

výrobce:
katalogové číslo:MH11
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:57 Kč

69 Kč

Objevte make-up houbičku, která je v zámoří módním hitem! Díky své originální podobě ve tvaru kapky tento dnes již kultovní produkt zajišťuje rovnoměrnou aplikaci make-upu. 

Hi-tech houbička na make-up ve tvaru kapky neobsahuje latex a je hypoalergenní, takže se nemusíte bát žádných reakcí. Vypadá poměrně malá, ale díky metodě nanášení "na mokro" se po namočení do vody zvětší asi o polovinu, takže se líčení znatelně urychluje.

Výhody? Práce s houbičkou je neskutečně snadná a rychlá. Díky tvaru kapky snadno nalíčíte velké plochy, ale velmi dobře se dostanete i do záhybů, pokud použijete špičku houbičky.

Nabírá nepatrně víc produktu než štětec, ale podstatně méně, než klasické houbičky. Největší výhodou je však hladký, neviditelný "finiš", který vám na pleti zanechá a který je dokonale srovnatelný s použitím štětce.

Houbička nasákne make-up, rozjasňovač nebo korektor na tmavé kruhy a lehce klouže po pleti, čímž zajistí dosažení ultra přirozeného efektu. Díky velmi hebké a příjemné textuře jakoby pohlazením vyplní k dokonalosti všechny záhyby obličeje.

Používání houbičky je snadné: stačí ji navlhčit, stlačit a otisknout v podkladové bázi, podkladu, pudru, krémové tvářence či jiném produktu pro tónování obličeje pro bezchybný výsledek.

Špička houbičky umožňuje pracovat precizněji v malých zónách obličeje jako například kolem očí, úst a hřbetu nosu. Je také ideální k provádění „konturovacího“ líčení a modelování rysů obličeje.

Velmi snadno se udržuje - po každém použití stačí ji lehce vyprat šamponem bez silikonů.

http://www.chytralola.cz/