Kouzelná tříšť

výrobce:
katalogové číslo:KT01
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:244 Kč

295 Kč

Kouzelná tříšť přemění jakýkoli Váš nápoj do ledové tříště. Můžete do tříště přeměnit cokoli, co jen chcete - jogurt, mléko s müsli nebo cornflakes, komerční nápoje, džusy nebo jen obyčejnou vodu se šťávou.

Vše, co k tomu potřebujete, dostáváte v balení kouzelné tříště - tři ledové kostky, které si zmrazíte ve Vaší mrazničce, shaker s ergonomickým míchacím víčkem a lžičku s brčkem, pomocí které to všechno sníte a vypijete.

Nepotřebujete žádné mixéry, nebude kolem Vás žádný nepořádek a navíc je to tak jednoduché a snadné - prostě vložíte zmrazené kostky ledu do shakeru, nalijete nápoj a třepete, mícháte a třepete jako ten nejlepší barman na světě. Kostky ledu jsou opětovně použitelné, takže je potom umyjte a dejte znovu do mrazničky, aby byly připraveny pro další použití. A věřte, že to bude velmi brzy!

Uvidíte, jak budou Vaši kamarádi hledět, až jim vytvoříte nápoj, který si až doposud dopřávali pouze na dovolené za drahé peníze a často v neuspokojivé kvalitě. Nyní máte vše potřebné doma a zabavíte celou Vaši rodinu, přátelé a hlavně sebe sama.

 

       

http://www.chytralola.cz/