Houba na nádobí SILICONE

výrobce:
katalogové číslo:SH01
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:57 Kč

69 Kč

Silikonová houbička na mytí nádobí - vyrobena z měkkého silikonu a proto ji můžete použít na jakékoli druhy povrchů a nemusíte se bát jejich poškození. Je vhodná na mytí nádobí, ovoce, zeleniny nebo jiných kuchyňských nástrojů. Houbička odstraní všechny nečistoty, včetně mastnoty snadno a rychle!

Houbička má husté a měkké štětinky. Je vyrobena ze silikonu a díky tomu je flexibilní a ohebná! Při mytí se tak lehce dostane do všech rohů a zákoutí!

Mytí nádobí nikoho nebaví, zpříjemněte si tento čas šikovnou houbičkou, která vám vše usnadní. Neutrácejte zbytečně spoustu peněz za stále nové houbičky, které nejsou hygienické a nic nevydrží. Kupte si naši silikonovou houbičku, se kterou ušetříte čas, peníze i přírodu.

Houbička je opakovatelně použitelná, stačí ji po každém použití snadno očistit propláchnutím vodou, v myčce nádobí nebo pračce a houbička bude pokaždé jako nová. Houbičku můžete zavěsit na jakýkoliv háček. Velkou předností je antibakteriální materiál. Oproti klasickým houbičkám v sobě nedrží plísně a bakterie.

Přineste pohodlí každodennímu životu, protože mytí nádobí nikdy nebylo tak snadné!

Díky tomu je životnost této houbičky vyšší a je šetrná k přírodě!

Výhody:

Popis:

UPOZORNĚNÍ: Nenahrazujte funkci drátěnky v případě zaschlé špíny a velkých připálenin.

http://www.chytralola.cz/