backgroundImage
výrobci
NEVÍTE SI RADY?

   +420 774 900 409

  napište nám

O nás

Chytrá Lola Vám nabízí způsob praní, sušení, uklízení a mytí, o jakém jste doposud ani nesnili. Díky němu ušetříte tisíce korun ročně, které jinak musíte investovat do pracích prášků, aviváží, vody, elektřiny, saponátů a čistících prostředků.

Všechny výrobky Chytré Loly jsou ekologicky šetrné, takže nezatěžují životní prostředí jako většina čisticích prostředků, saponátů a drogistických přípravků. Není problém nalít do WC mísy koncentrovanou kyselinu chlorovodíkovou, která dokonale odstraní vodní kámen a veškeré nečistoty z mísy - co však provede v odpadních tocích, to si ani nedovedeme představit. Lola má výrobky, které nehledí pouze na jejich účinek ale také na dopady jejich činnosti. A protože jsem všechny výrobky vyzkoušela, mohu Vám jejich používání doporučit.

Edice CHYTRÉ KARTY přináší nový pohled na studium cizích jazyků. Díky kartám můžete mít učební pomůcku stále při sobě, hraním s přáteli se naučit nenásilným způsobem nová slovíčka a hlavně si můžete vždy vybrat ta slovíčka, která chcete zvládnout.

Chytré karty jsou vhodné pro každého a v každé době. S nimi poznáte, že učení není jenom námaha, ale může být i zábavné. V každé sérii naleznete 240 nových slovíček sestavených vždy tak, aby Vás posunuly o výrazný krok vpřed.

CHYTRÉ KARTY jsou natištěny na kvalitním křídovém lesklém papíře, aby Vám vydržely co nejdéle. Jednotlivé karty jsou čtvercového tvaru, každá strana měří 48 mm. Stejný rozměr stran jsem, na rozdíl od jiných, podobných karet zvolila pro lepší skladovatelnost, snadné míchání, rovnání a práci s kartami.